Бібліотека ДРПБК вітає!

Бібліотека Дніпропетровського радіоприладобудівного коледжу є навчальним, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом, який забезпечує навчально-виховний процес вищого навчального закладу першого рівня акредитації Дніпропетровського радіоприладобудівного коледжу.

Працівники бібліотеки є безпосередніми учасниками  навчально-виховного процесу.

Сучасний рівень науки і техніки потребує формування і виховання творчо мислячих молодих спеціалістів. Належний рівень інформаційного забезпечення навчального закладу дозволяє навчити студентів самостійно шукати шляхи розв’язання проблем, пов’язаних з реальними ситуаціями у житті, з майбутньою професійною діяльністю. Основний напрямок інформаційного забезпечення припадає на бібліотечні установи навчальних закладів.

Бібліотека Дніпропетровського радіоприладобудівного коледжу:

 • виконує функції інформаційного центру коледжу
 • прагне створити оптимальні умови для задоволення потреб коледжу за рахунок формування, використання та розповсюдження інформаційних ресурсів
 • генерує онлайновий продукт (власний сайт)
 • за допомогою ліцензійної версії АБІС ІРБІС 64 забезпечує доступ до електронногу каталогу 
Для забезпечення виконання студентами допоміжних та індивідуальних завдань, в бібліотеці коледжу працюють читальна зала та Інтернет-центр.
Загальна площа приміщення бібліотеки складає 276 кв.м, у тому числі

 • абонемент з Інтернет-центром -25 м²
 • книгосховище на трьох рівнях – 248 м²
 • Читальна зала-музей музей має площу 151 м², на 50 робочих місць
Для зручної роботи територія читальної зали бібліотеки у 2012 році стала Wi-Fi зоною безкоштовного доступу до інформаційних ресурсів Інтернету. На комп’ютерах бібліотеки розміщенні електронні підручники, які забезпечують не тільки дисципліни освітньо-професійної програми підготовки молодшого спеціаліста, а і загальноосвітній цикл. Це дає можливість користуватись студентам не тільки друкованими виданнями, так і їх електронними версіями.
Існує вільний доступ з аудиторій до Інтернету та баз сканованих копій підручників в мережі ДРПБК.
Бібліотека коледжу надає доступ до 36 назв періодичних видань, 5 газет і 31 журнал за напрямками підготовки, що дає можливість майбутнім студентам поглибити знання з фаху, а викладачам – постійно знайомитись з новинами освіти та викладання. Всі періодичні видання передплачені згідно замовлень адміністрації, відділень, циклових комісій і служб коледжу.
Бібліотека, як центр відродження духовної і національної культури, спільно з громадськими організаціями, бібліотеками та викладачами вищого навчального закладу бібліотека приймає участь у організації та проведенні літературних та музичних вечорів, диспутів, інших масових заходів, наприклад:

 • Проект «Бібліотека – знання під рукою» спільно з Дніпропетровською обласною науковою бібліотекою. Щоосені проводяться інформаційні години для студентів 1-го курсу.
 • Бінарний урок української мови та зарубіжної літератури з елементами інтерактивних технологій: соціальна та мовна проблематика п’єси Бернарда Шоу «Пігмаліон» в розкритті духовного потенціалу людини».
 • Мистецька акція до ювілею Ліни Костенко 
 • Проект до Дня вишиванки в Україні – відео
 • Першокурсники отримують 12-16 друкованих підручників і всі варіанти нових загальноосвітніх підручників в електронному вигляді + довідники ( 270 файлів , 4.5 Гб ).
 • Вільний доступ першокурсникам до загальноосвітніх підручників на сервері коледжу можливий через мережу ВКонтакте, Радиоприборостроительный колледж. Библиотека, розділ Документи
 • Посилання на сайти і коллекціі на допомогу навчально виховному процесу

Сайт бібліотеки ДРПБК 

 1. Знайомить з виставками, масовими заходами, електронними ресурсами та послугами бібліотеки ДРПБК
 2. Надає вільний доступ до електронного каталогу бібліотеки 
 3. Надає вільний доступ студентам до текстів підручників
 4. Надає інформацію про порядок замовлення навчальної літератури. Посиланнями на сайти українських освітніх видавництв
 5. Знайомить з джерелами наукової інформації
 6. Знайомить з безкоштовними освітніми курсами українською та російською мовами, за допомогою яких ви зможете безкоштовно отримати додаткові знання, або сертифікати курсів найкращих вищих навчальних закладів світу

Сторінка бібліотеки ДРПБК  знайомить з:

 1. виставками, масовими заходами, електронними ресурсами та послугами бібліотеки ДРПБК
 2. публікаціями в пресі та Інтернеті, які стосуються подій в бібліотеці та коледж

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s